בלוג מידע על ברלין שעושה קל, מהנה ואישי יותר את הביקור בעיר

2 ביולי 2012

מלון כשר בברלין

קריאה אחרונה לקראון פלזה ברלין
חילונים, דתיים, שומרי כשרות? הנכם מוזמנים לבלות קיץ משגע בקראון פלזה ברלין, המלון הידידותי ביותר לישראלים בברלין גרמניה. ארוחות כשרות, פקיד דובר עברית, מה כבר ניתן לבקש יותר?
המלון קראון פלזה ברלין, המלון המפורסם ביותר בגרמניה והאהוב ביותר על ידי ישראלים פותח את שעריו לישראלים המחפשים יעדים אטרקטיביים לקיץ המתחיל עכשיו. אם אתם לא מכירים את המלון עדיין, צפויה לכם חוויה מדהימה שלא תשכחו במהרה.
מה ההיצע בעצם? הנה כל הדברים שאתם יכולים ליהנות מהם כשאתם מבקרים בגרמניה:
1. קרבה מדהימה למרכז העיר ברלין. כידוע או לא, בברלין יש בעיית חנייה עצומה, לא משנה בכלל לאן תלכו, יש בעיות תחבורה. תמיד ניתן לקחת מונית, אבל זה יקר. מצד שני, אוטובוס הוא נורא איטי ומאוד עמוס, במזג אוויר הקיצוני של ברלין, הנסיעה באוטובוסים היא קשה מאוד.
2. מלון המציע ארוחות כשרות המתאימות לכל יהודי. הרי מה המטרה שלנו? אנחנו רוצים כיהודים גם בישראל ובגם במקומות אחרים בעולם למור כשרות וליהנות מארוחות כשרות. נרי מה אנחנו אם אין לנו אוכל כשר. אפילו אם זה בגרמניה. קראון פלזה בברלין, מציע ארוחות כשרות לפי מיטב המידות.
3. מחירים אטרקטיביים מאוד ביחס לנהוג בעולם המלונאות. כולנו רגילים מאוד לכך שדורשים מאיתנו הרבה מאוד כסף כאשר אנחנו מנסים למצוא מלון מכובד בחו"ל, הבעיה הגדולה היא שאנחנו בכלל לא מאמינים שיש דבר כזה מלונות טובים וזולים באירופה, אז כן חברים, קראון פלזה ברלין באמת מציע מלון זול באופן יחסי, כך שבאמת ניתן לשהות במלון יוקרתי במחיר סביר מאוד. בהחלט יש דברים כאלו. אם אתם נוסעים לברלין, אולי תנסו את המלון הזה.תגובה 1:

  1. אחלה המלצה, תודה.

    דרך אגב, האם יש לך אולי מידע על בתי מלון בתאילנד - כשרים?

    תודה

    השבמחק

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.